Pomiń nawigację

Działalność zagraniczna

Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa Blink.Pro sp. z o.o. w ramach internacjonalizacji innowacyjnej polskiej marki produktowej BLINK.PRO na kraje Zatoki Perskiej.

Beneficjent

BLINK.PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wartość projektu

148 663,00 PLN

Wartość dofinansowania

126 363,55 PLN

Program operacyjny

Inteligentny rozwój

Działanie

Go to Brand

Opis projektu

Blink.Pro sp. z o.o. to polski producent innowacyjnych urządzeń do poprawy szybkości reakcji, koordynacji oraz koncentracji. Aparatura produkowana jest na terenie Rzeczypospolitej Polskiej pod marką własną BLINK.PRO. Urządzenia znajdują zastosowanie w obszarach: 

  1. Rehabilitacji pacjentów po urazach neurologicznych, również w zakresie rekonwalescencji pacjentów borykających się z problemami mgły mózgowej (ang. „brain fog”) po chorobie COVID-19. Rehabilitacja pacjentów z wykorzystaniem urządzeń BLINK.PRO pozwala na poprawę zdolności psychomotorycznych, koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz pamięci, co przekłada się na ogólną poprawę funkcji układu nerwowego.
  2. Sporcie profesjonalnym w zakresie badań i poprawy koordynacji wzrokowo-ruchowej sportowców oraz badań psychomotorycznych, prowadzonych przez psychologów sportowych.
  3. Sporcie motoryzacyjnym w zakresie poprawy refleksu i widzenia peryferyjnego kierowców.
  4. Sporcie amatorskim i fitnessie jako komplementarne urządzenia wpływające na poprawę zdrowia psychicznego (ang. Mental health).

 

 

logo Program Operacyjny Inteligentny Rozwój logo Rzeczpospolita Polska logo PARP Grupa PFR logo Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego