Pomiń nawigację

Wzornictwo

Wdrożenie na rynek innowacyjnej linii wzorniczej ekologicznych produktów armatury łazienkowej

Beneficjent

EKOLA PPHU Wojciech Pilip

Wartość projektu

1 374 402,00 PLN

Wartość dofinansowania

747 100,00 PLN

Program operacyjny

Polska wschodnia

Działanie

Wzór na konkurencję

Opis projektu

Przedmiotem projektu było wdrożenie przez firmę innowacyjnych i ekologicznych umywalek drewnianych. Realizacja obejmowała dywersyfikację działalności, wprowadzenie do oferty produktów wcześniej niewytwarzanych w zakładzie (linii wzorniczej składającej się z trzech ekologicznych umywalek, przeznaczonych dla różnych odbiorców pod względem preferencji cenowych), zwiększenie zasięgu prowadzonej działalności oraz dotarcie do większej grupy odbiorców.

EKOLA jest firmą usługowo-produkcyjną istniejącą na rynku od 2001 roku, która zajmuje się projektowaniem i wykonaniem mebli kuchennych, łazienkowych, pokojowych.
Nowym produktem firmy są zlewy drewniane, które wyróżniają się niepowtarzalnym wzornictwem, wyglądem oraz bardzo wysoką wytrzymałością, odpornością i komfortem użytkowania.

Wdrożenie nowej linii innowacyjnych produktów przyczyniło się do wzrostu zatrudnienia, nawiązania współpracy z producentami i ekskluzywnymi salonami mebli łazienkowych w celu włączenia produktów do ich oferty, a także przyczyniło się do rozwinięcia kanałów sprzedaży internetowej. Realizacja projektu zapewniła firmie skuteczne wdrożenie strategii zarządzania wzornictwem, umożliwiła podniesienie innowacyjności, a tym samym wzrostu zaawansowania technologicznego, co przyczyniło się do podniesienia konkurencyjności firmy na rynku.

  • Nazwa Programu Operacyjnego: Polska Wschodnia
  • Nazwa działania: 1.4  Wzór na konkurencję
  • Nazwa projektu: Wdrożenie na rynek innowacyjnej linii wzorniczej ekologicznych produktów armatury łazienkowej
  • Nazwa beneficjenta: EKOLA PPHU Wojciech Pilip
  • Wartość projektu: 1 374 402,00 zł
  • Wartość dofinansowania: 747 100,00 zł