Pomiń nawigację

Rozwój firmy Kartolino.pl Magdalena Cichoka poprzez opracowanie nowego projektu wzorniczego, dzięki czemu zostanie wdrożony nowy produkt- EcoBags

Beneficjent

Kartolino.pl Magdalena Cichoka

Wartość projektu

436 650,00 PLN

Wartość dofinansowania

293 250,00 PLN

Program operacyjny

Inteligentny rozwój

Działanie

Design dla przedsiębiorców

Opis projektu

Firma Kartolino.pl powstała w 2016 roku. W trosce o ochronę środowiska naturalnego oferuję produkty z naturalnego drewna i sklejki.

Przedmiotem projektu z pozyskanych środków z funduszy europejskich  było wdrożenie autorskiego wzoru i stworzenie prototypu nowego produktu – ekologicznej torby. W wyniku procesu projektowego stworzono koncepcję ekologicznej torby wykonanej ze sklejki bukowej lub sosnowej oraz z naturalnej skóry. Bariera ochronna w postaci lakieru zabezpiecza produkt przed zawilgoceniem, zabrudzeniem i zarysowaniem. Torba jest lekka, trwała  i cechuję ją niepowtarzalny, wyróżniający design Nowy produkt  przeznaczony jest zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dodatkową funkcją są paski z tyłu zmieniające produkt w plecak. Może być przeznaczony do umieszczenia tabletu, laptopa, telefonu, dokumentów ale i książek. Torby, plecaki mogą mieć różne kolory skóry a na sklejkach możliwy jest indywidulany nadruk.